עיצוב פנים מודרני: יש דירות פלוס משרדים עד ה 21 שלך

עיצוב פנים מודרני הוא מגמה שאחריה לא רק בארה”ב כמעט בכל המדינות המוצקות כלכלית בעולם. מה שהיה מועסק בעבר במשרדים משמש כעת גם בבתים.

מלוטש, פשוט, מרשים – הם רק מעטים מהמאפיינים של עיצוב פנים מודרני. מלונות חדשים שבוחרים להתרחק מבנייני פנים מסורתיים וממלונאים, מנצלים טכניקות עיצוב פנים מודרניות המפתיעות באופן מפתיע הרבה אורחים סקרנים.

מהלובי למעליות לחדרי המלון, האורחים נדהמים בגלל המאסיביות של כמה מבני ואביזרי מלון המשתמשים בעיצוב פנים מודרני. גם משרדים מעדיפים סגנון זה מכיוון שהוא מספק לתאגידים שלהם גרפיקה של ישירות, חדשנות ואמינות.

החומרים המשמשים בעיצוב פנים מודרני, כמו פלדה, זכוכית ועץ קשה, נותנים איכשהו את הרושם שבעלי המפעלים העסקיים אינם שטויות. בטח, יתכנו פה ושם כמה יצירות מבטא, אך באופן כללי, רהיטים משמשים במשורה.

מושגי עיצוב פנים מודרניים

איש מקצוע מיומן המתמקד בעיצוב פנים מודרני אמור ללמוד כיצד לשמור על האזור מלהיות קליני או סטרילי מדי. לעתים קרובות זוהי טעות אופיינית של אנשים שאינם מכירים היטב את מושגי עיצוב הפנים המודרני.

רהיטי הסגנון הזה הם לרוב תפלים ואי אישיים,משרד לעיצוב פנים ולכן מעצבים רבים מוסיפים כמה דפוסים וצבעים מושכי עין פה ושם. בעוד שעיצוב פנים מודרני הוא בדרך כלל מונוכרומטי, ניתן להשתמש בכתמים בצבעים אחרים על ציורים, לזרוק כריות ופיסות שיחה אחרות כמו אקווריומים.

עצמים באזור המושפעים מעיצוב פנים מודרני נשמרים בדרך כלל למינימום המוחלט, אך לרוב הם גדולים מדי ויוצרים השפעות עצומות. לדוגמא, ספה ארוכה וגב נמוך עשויה להיות מרופדת בעור שחור וממוסגרת בכרום, אך ניתן לרכך אותה על ידי כריות עם כיסויים בצבע בהיר.

לפעמים יתכן שיש רק ציור אחד על הקיר, אך גודלו הוא כמעט בעל פרופורציות קיר. בנוסף, הדפוסים שמשתמשים ביצירות האמנות הם לרוב לא חזקים ובולטים במיוחד. תומכים אחרים בעיצוב פנים מודרני יכולים גם לבחור בפיסול מעט מרשים ולא בציור, אך מה שלא יהיה, קטעי המבטא הללו נועדו בכוונה לתפוס את תשומת ליבו של האורח.

אפילו ריצוף של נכס או משרד באמצעות עיצוב פנים מודרני הוא בצבעים ניטרליים ואדמתיים – שחורים, לבנים, אפורים, כסופים, וגוונים חומים או ירוקים. יש גם שימוש בזבזני במשטחים מבריקים ובצורות גיאומטריות נועזות המספקות תחושה של טרנדיות ועוצמה.

Business

Leave a Reply

Comment
Name*
Mail*
Website*