הדרך הטובה ביותר לבחור בין בריכת הבטון שלך ובריכת פיברגלס

אם אתה שוקל להתקין בריכה בחצרים הפרטיים או המסחריים שלך, מומלץ לשקול בזהירות את האפשרויות שלך. יש לקחת בחשבון גורמים כמו עלות, זמן ומיקום כדי להחליט אם בריכת פיברגלס או בריכת בטון בהתאמה אישית יתאימו לדרישותיכם.

שקול את התקציב שלך

בריכות פיברגלס בנויות במפעל. אתה יכול למצוא מגבלות גודל ביחס לבריכות אלה, מכיוון שיש להעביר אותן. הם לא יעלו על 16 ס”מ רוחב וגובה 40 ס”מ, עם רק כמה חריגים. העלויות לבריכות אלה נעות בדרך כלל בין עשרים וחמש לחמישים אלף דולר. תכונות ונושאי התקנה שנוספו יכולות להפחית או להעלות את העלות של בריכות פיברגלס.

בריכות בטון בהתאמה אישית הן בדרך כלל יקרות יותר, אך היתרון העיקרי בבריכה זו הוא שניתן לתת לה כל צורה או גודל שתעדיפו. תוכלו להוסיף גם תכונות כמו מושבים וספסלים, גרוטות, מפלי סלע ואחרים, והתוצאה הכללית שתקבלו עד סוף התקנת בריכת בטון בהתאמה אישית היא הרבה יותר מותאמת אישית ומגשימה עבור הבעלים.

תוכלו למצוא עלויות אחרות המשפיעות על הוצאות הבריכה שתבחרו.בריכות בטון עבור בריכת פיברגלס, עליית מחירי הדלק תשפיע על מחיר מחירי שרף פיברגלס ועל עלויות ההפעלה של משאיות ומנופים. במקרה שיש בריכות בטון בהתאמה אישית, העבודה תורמת להוצאה הנוספת. עם זאת זה יכול לקזז על ידי מנוף ועלויות הובלה הקשורות במגוון הפיברגלס.

שקול מספיק זמן לפרויקט

אם אתה אוהב שהבריכה שלך תתכונן ותתפקד בפרק זמן קצר, בריכת פיברגלס עשויה להיות אפשרות טובה יותר עבורך. תצטרך להתחיל בפרויקט בריכת פיברגלס לפחות שלושה חודשים לפני תאריך השלמתך הצפוי.

תצטרך לעזור לשמור על כמות מספיק זמן להוביל בבחירת בריכת בטון בהתאמה אישית. הסיבה לכך היא כשאתה בונה את מעטפת הבטון, אתה צריך להתאפק במשך עשרים ושמונה ימים כדי לאפשר לבטון להתייבש לחלוטין. זה חיוני כדי להימנע מהבטון מפיצוח ולהבטיח שיש לכם בריכה קשה. אתה חייב להיות די סבלני בעת התקנת בריכת בטון.

החלטה על סוג הבריכה המתאימה ביותר לצורך שלך יכולה להיות משימה מפחידה מאוד. יתכן שיהיה קל יותר לקבוע אם יש לך את הפרטים הבסיסיים לגבי התקנת פיברגלס או בריכת בטון בהתאמה אישית.

Other

Leave a Reply

Comment
Name*
Mail*
Website*